• O nas
Cześć!

Z tej strony dwie młode i pełne ambicji dziewczyny, które starają się patrzeć na świat przez różowe okulary i powojować trochę w tym dość mało ekologicznym i zwariowanym świecie.  KaNa to takie nasze pierwsze dziecko, któremu poświęcamy masę czasu i zaangażowania, a ono zwraca nam to wszystko z nadwyżką!

KaNa Eco powstała, by każdy z Was mógł wdrożyć w życie małe zmiany, w trosce o planetę. Żeby małe zmiany były dzięki nam proste i przyjemne.  Daleko nam do perfekcji, ale wierzymy w małe kroki i dokonywanie lepszych wyborów na co dzień.  Mamy bardzo dużo chęci, motywacji i wykształcenie związane z naszą pracą, ukończyłyśmy studnia związane z technologią i konstrukcją odzieży, gdzie zdobyłyśmy ogrom wiedzy na temat szycia, materiałów i ich zastosowania.

Możecie znaleźć tu robione przez nas ręcznie produkty ekologiczne i z recyklingu.

Staramy się stworzyć minimalistyczne, a jednocześnie oryginalne rzeczy!

Jeśli jak i my nie chcesz używać jednorazowych toreb, plastikowych szczoteczek i innych produktów, które zaśmiecają nam NASZ DOM- Ziemię, to jesteś w dobrym miejscu. Teraz tylko my mamy nadzieję, że trafimy w Wasze gusta.  Pamiętajmy, nie bądźmy obojętni na losy naszej planety i przyszłych pokoleń.. Zmiany zacznijmy od siebie, własnym przykładem pokażmy innym że Oni również mogą coś zmienić, nawet najmniejszy krok ma znaczenie. Pragniemy byście wsparli nasze działania i również zaczęli (a jeśli już to robicie, to CUDOWNIE!) uświadamiać rodzinę, znajomych jak ważna jest ekologia, dbanie o swój kawałek Ziemi.

 
NATURALNE SUROWCE
 

Materiały, które wykorzystujemy do tworzenia naszych produktów są jak najbardziej ekologiczne; przede wszystkim pochodzenia naturalnego, głównie materiały bawełniane i bambusowe czy lniane.

ZERO-WASTE

Tworzymy również z materiałów z recyklingu -wtedy materiały nie zawsze są pochodzenia naturalnego, natomiast tutaj ekologia tkwi w tym, że wykorzystujemy materiały, które w innych firmach są zwyczajnym “odpadem”. Takim podejściem przyczyniamy się do zmniejszenia ilości odpadów i tworzymy z tego nowe, oryginalne produkty!

EKOLOGICZNE PAKOWANIE

Paczki które do was wysyłamy pakujemy w papierowe koperty z szarego papieru bądź kartony z drugiej ręki. Zabezpieczamy je jedynie taśmą papierową, zaś w ramach ozdoby na paczkach stemplujemy nasze logo!

 

 

 

 

Zespół KaNa.Eco - Karina i Natalia

 

Godziny pracy sklepu i realizacji zamówień : 

Pn- pt godzina 9:00- 16:00

 

Numery telefonów: 

Obsługa klienta: Karina 573407583

Współpraca hurtowa: Natalia 530989714

 

Adres email: 

info@kanaeco.pl
wspolpraca@kanaeco.pl